Довідкові видання

Методичні вказівки


  • Олександр Ошега
  • 22 / 10 / 2014

Як зберегти тепло в оселі?

Наближається найхолодніша пора року… Тепло виходить з квартир і не повертається. А якщо і повертається, то у вигляді послуг з теплопостачання, за які Ви сплачуєте великі гроші. Ми почали замислюватись над тим, як же зберегти тепло в наших домівках та економити енергетичні ресурси. Як це зробити? Відповідь на це питання Ви знайдете в даному буклеті, який підготували співробітники Інтернет-центру. Центральної міської бібліотеки.

  • Олександр Ошега
  • 11 / 04 / 2013

Методичні вказівки. Як користуватися Skype?

Якщо Ви вже зареєструвалися у Skype, то наступні вказівки саме для Вас. Прочитавши цей розділ, Ви зможете вільно користуватися Skype. Ми намагалися максимально просто пояснити, як користуватися цією програмою. Сподіваємось, що наш методичний матеріал значно полегшить Ваше знайомство зі Skype! 

  • Олександр Ошега
  • 10 / 04 / 2013

Методичні вказівки щодо реєстрації у Skype


Шановні Відвідувачі нашого сайту! Опираючись на наш досвід, ми вирішили допомогти Вам створити аккаунт у програмі Skype. Якщо Ви втомилися від прохань про допомогу, або прагнете відкрити для себе як можна більше можливостей сучасної мережі Інтернет, самостійно опанувати щось нове для себе, ми з радісттю Вам допоможемо! За допомогою представлених по крокових вказівок, Ви з легкістю створите свій власний аккаунт у Skype. Перед Вами методичні вказівки. Все що потрібно - це не велика кількість часу і увага. Чітко слідкуйте за вказівками, і у Вас все вийде! З методичними вказівками можна ознайомитись нище, а для зручності можете завантажити на свій комп'ютер. Ну що? До справи!