Довідкові видання


  • Шелест Наталя
  • 20 / 09 / 2010

Охорона навколишнього середовища

ЗАКОНОДАВСТВО

Про охорону навколишнього природного середовища: Закон України
http://zakon.rada.gov.ua

Положення про міський фонд охорони навколишнього природного середовища
http://dniprorada.gov.ua
Рішення Дніпропетровської міської ради від 08.04.09 № 32/45 «Про затвердження Положення про міський фонд охорони  навколишнього природного середовища».

ОФІЦІЙНІ ОРГАНІЗАЦІЇЇ

Міністерство охорони навколишнього природного середовища України
http://www.menr.gov.ua
На сайті можливо знайти інформацію про державне екологічне законодавство, структуру, діяльність міністерства, акції.

Управління з екології Дніпропетровської міської ради
http://dniprorada.gov.ua
Основні напрямки діяльності. Інформаційно-аналітичні матеріали. Контакти.

Державна санітарно-епідеміологічна служба Дніпропетровської області
http://www.sesobl.dp.ua
Офіційний сайт Державної санітарно-епідеміологічної служби Дніпропетровської області. Про СЕС: структура, завдання, технології, форми роботи. Санітарно-епідеміологічні заклади області. Інформація для підприємців. Фотоархів. Біотехнології. Корисні посилання. Контакти.

ПРИРОДООХОРОННІ ОРГАНІЗАЦІЇ

Арена-еко
http://www.arena-eco.com
Сайт агентства з раціонального використання енергії та екології. Інвестиційні проекти в сферах: енергоефективність, енергоменеджмент, енергоаудит, енергозбереження, нетрадиційні та відновлювані джерела енергії, енергетичний аналіз. Контакти.

Всеукраїнська екологічна ліга
http://ecolog.ms.km.ua
Про організацію: завдання, напрямки діяльності, співпраця, екологічні акції. Бібліотека (законодавчі акти, карти, документи, література). Фотогалерея. Обласні осередки. Посилання на сайти з екологічної тематики. Контакти.

 ЕкоКлуб "Зелена Хвиля"
http://ecoclub.kiev.ua
Сайт екологічної організації студентів та випускників НаУКМА, робота якої направлена на сприяння збереженню навколишнього природного середовища шляхом освітньої діяльності та практичних заходів.

Ініціатива з питань зміни клімату
http://www.climate.org.ua
Інформаційний центр з питань зміни клімату. Міжнародна діяльність. Про глобальну зміну клімату і альтернативні джерела енергії.  Інвестиційні проекти.

Комітет екологічного порятунку України
http://eco-ua.org
Сайт Львівської обласної громадської організації «Комітет екологічного порятунку України». Екологія України. Екологія світу. Новітні технології (статті пов'язані з новітніми розробками у різних сферах життєдіяльності людини). Законодавство.

Український міжнародний центр ядерної безпеки
http://www.insc.gov.ua
Статистична інформація про атомні станції. Нормативні документи. Публікації на тему атомної енергетики і ядерної промисловості. Контакти.

ПОРТАЛИ

Природа України
http://pryroda.in.ua
Природа України – це спроба створити унікальний Інтернет - ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи.

"МЕДЕКОПОРТАЛ"
http://www.health.gov.ua
Сайт гігієни та медичної екології присвячений проблемам: гігієни навколишнього середовища, медичної екології, захисту населення від шкідливих антропогенних факторів навколишнього середовища, раціоналізації гігієнічних умов життя населення України. Електронний каталог медичних організацій та установ України. Система перевірки сертифікатів. Застосування інформаційних технологій у гігієні та медичній екології. Проект "Молодь за здоров'я. Програма ЗдравРеформ.

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Охорона природи
http://uk.wikipedia.org
Матеріал із Вікіпедії. Охорона природи в Україні. Охорона навколишнього середовища . Охоронна природна територія.

EcoLife
http://www.ecolife.org.ua
Довідкові данні з екології. Технічні, статистичні, експериментальні данні з екології, природокористування, охорони навколишнього середовища. Публікації; екологічне законодавство Росії, України, Європи.  База даних екологічних організацій, фондів. Посилання на інші ресурси.

Охорона природи
http://www.libr.dp.ua
Карта забруднення природного середовища Дніпропетровської області.