Партнери

Наші партнери


Партнери:

1. http://www.trifle.net/ - надання доменного ім'я.
 


История компании "Трайфл" - это часть истории развития Internet в Украине. Начало было положено в 1992г. созданием узла сети Internet APEX NCC. В 1994г. предоставление услуг Интернет было выделено в отдельное направление и зарегистрировано Научно-производственное предприятие Трайфл Ко., Лтд.
      В настоящее время НПП "Трайфл" является одним из крупнейших Интернет-провайдеров в Украине.

2. http://www.ula.org.ua - Українська бібліотечна асоціація


Українська бібліотечна асоціація - це незалежна всеукраїнська громадська організація, що об'єднує на добровільних засадах осіб (громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства), які професійно пов'язані з бібліотечною справою, бібліографічною й інформаційною діяльністю, та зацікавлених осіб у їх розвитку на основі єдності інтересів для спільної реалізації своїх прав і свобод.3. http://irex.ua/ua - IREX

IREX(Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів) - це міжнародна неприбуткова організація, що адмініструє інноваційні програми для розвитку лідерського потенціалу з метою покращення якості освіти, посилення впливу незалежних ЗМІ та сприяння розвитку плюралістичного громадського суспільства.

З часу свого заснування у 1968 р., IREX щороку витрачає на програми приблизно 50 мільйонів доларів. В організації працює понад 500 професіоналів у різних куточках світу. IREX та IREX-Europe адмініструють програми та надають консультації у більш ніж 50 країнах.


4. http://gorod.dp.ua - ІА «Міський сайт» gorod.dp.ua
 

 

Сайт "Днепропетровская галерея - все о городе" был создан весной 1999 года. С октября 1999-го техническую поддержку сайту оказывали компании Алькар Телепорт и Оптима Телеком. С февраля 2006 г. gorod.dp.ua - самостоятельный проект. За короткий период сайт стал одним из самых популярных проектов города, одним из ведущих и уникальных городских сайтов в Украине. Входит в число 15-ти самых популярных городских порталов в СНГ.
Ежедневно gorod.dp.ua посещают более 90 000 горожан и гостей города, которые находят на тысячах страниц сайта множество полезной информации на любые темы: где и как провести время, куда пойти и что посмотреть, любуются видами города в фотогалерее, получают справку, общаются между собой и обсуждают последние новости. Сайт постоянно развивается и растет. Каждый находит здесь что-либо интересное для себя.

5. http://www.dniprolit.org.ua/ - Літературна Дніпропетровщина

http://www.dniprolit.org.ua

Сайт "Літературна Дніпропетровщина" створений для того, щоб відобразити розвиток різноманітного літературного і культурного життя нашої області та подолати роз’єднаність між поколіннями, жанровою та інтелектуальною літературою, різними творчими спілками та спільнотами.