Блог

Новини


Час читати

Дніпропетровська центральна міська бібліотека взяла участь в акції «Бібліотеки Дніпропетровщини запрошують на побачення» з нагоди Дня міста, яка була проведена 8 вересня 2012 року у міському парку Лазаря Глоби.

Очікуваний інтерес відвідувачів свята викликали виставки літератури з фондів бібліотеки «особистість і місто», «Рідне місто моє», «Стань лідером» та «Час читати».  Остання виставка супроводжувалась буктрейлерами, створеними завідуючим електронним читальним залом бібліотеки Артемом Земляним. Молодь, присутня на святі, із задоволенням взяла участь у виїзному засіданні клубу Biblioplay і використала можливість пограти у рухливі ігри на платформі Xbox 360+Kinect.

А на сцені Фестивального майданчику відбулася урочиста церемонія нагородження переможців міського поетичного конкурсу «Чарівний мій Дніпропетровськ», організованого  міським сайтом gorod.dp.ua і Дніпропетровською центральною міською бібліотекою. 6 переможців конкурсу були нагородженні дипломами, цінними подарунками та отримали можливість прочитати для дніпропетровців свої поетичні твори.


Крім Центральної міської, на терені міста працюють понад 30 бібліотек-філій ЦБС для дорослих. Про це розповідає головний бібліотекар Валентина Боярунець


Молодь у захваті від рухливих ігор на платформі Xbox 360+Kinect  


Засідання клубу Biblioplay ЦМБ на свіжому повітрі


Молодь жваво обговорює новинки літератури про рідне місто


Завідуюча відділом абонементу Ніна Петрівна Печонкіна знайомить читача з книгами, представленими на  виставці "Стань лідером"


Краєзнавча література з фондів Дніпропетровської центральної міської бібліотеки завжди викликає інтерес


Генерального директора ІА gorod.dp.ua Ігора Латишева зацікавили нові книги з фондів ЦМБ


Буктрейлери - нова форма інформації про книги


Учасники міського поетичного конкурсу "Чарівний мій Дніпропетровськ" знайомляться з творами, надісланими на конкурс


Учасник міського поетичного конкурсу "Чарівний мій Дніпропетровськ" Шантир Євген Євгенович


Організатори та переможці міського поетичного конкурсу "Чарівний мій Дніпропетровськ"


Коментарів до цього блогу немає. Будьте першим.

Залиште коментар.